www.iOLiViER.cz
Reklamní agentura v cestovním ruchu : Aktuality : Zpravodajství
Bezplatná mapa pro turisty pomůže zvýšit rating na AirBnb.com
Hodnocení dřívějších hostů je jedním z nejdůležitějších kritérií, podle kterých si turisté vybírají své ubytování na AirBnb.com, Booking.com i na dalších rezervačních webech. V případě ubytování v soukromí si turisté občas stěžují na absenci drobných služeb, na které jsou zvyklí v hotelech. Jedním z takových detailů je například bezplatná mapa, která k dispozici prakticky ve všech hotelech. Majitelé apartmánů na tuto drobnou, ale důležitou službu často zapomínají. Řešením mohou být mapy firmy OLiViER, vydávané v hned v několika jazykových verzích. Pro speciální nabídku čtěte dál:

Chcete mít vynikající hodnocení na AirBnb.com nebo booking.com?

Společnost OLiViER přichází se speciální nabídkou pro majitele a provozovatele apartmánů v Praze.
Nabízíme Vám turistické mapy Prahy pro Vaše hosty za dotovanou cenu 1 nebo 2 Kč za kus. Tímto způsobem můžete dát Vašim hostům velmi potřebný a praktický dárek, za což se Vám jistě odvděčí ve svém hodnocení.
Formou předobjednávky je možné objednat jakékoli množství výtisků s garantovanou lhůtou dodání do 1.4.2018.
Mapy Prahy v několika jazycích:
- Ruská mapa „Praha na dlani“. Jazyk: ruština. Kód PND. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Asijská mapa "Praha na dlani". Jazyky: čínština, korejština. Kód AMP. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Anglická mapa Awesome Prague Map. Jazyk: angličtina. Kód AWPM. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Multijazyková mapa Prague Block Map. Jazyk: angličtina. Kód PBM. Typ: trhací 30x55 см, s místem pro poznámky a recence. Počet kusů v balení: 100. Cena 1 Kč/kus + DPH.

Pro objednání map vyplňte formulář nebo pište na mapy@iolivier.cz a uveďte svůj telefon a adresu pro doručení map.

*Tato nabídka je určena pro majitele apartmánů a 3* hotelů v Praze. Společnost OLiViER vydává mapy centra Prahy v různých jazycích a distribuuje je zdarma pouze do 4 a 5 hvězdičkových hotelů a také ve vlastních stojanech na recepcích, podrobnosti na webových stránkách.
28.12.2017 <<<
© 2005-2019 OLiViER s.r.o.