www.iOLiViER.cz
Reklamní agentura v cestovním ruchu : Mapy zdarma
I široká, ale neobtěžující nabídka reklamních informací zvýší spokojenost hotelových hostů
Awesome Prague Starts Here je fungující distribuční síť nabídkových letáků pro turisty a bezplatných map v různých jazykových verzích. Naše stojany najdete ve více než 50 hotelech v Praze. Vždy jsou umístěny na dobře viditelných místech a hoteloví hosté si z nich sami vybírají nabídky, které je zaujaly. Spolupráce s hotely probíhá na bezplatném základě. Firma OLiViER se postará o všechny náklady spojené s výrobou a instalací stojanů, rovněž se stará o periodickou výměnu letáků. Hotel bezplatně poskytuje místo pro umístění stojanů, buď připevněných ke stěně nebo u stěny, obvykle v blízkosti recepce nebo v místě průchodu hostů do pokojů. V případě tříhvězdičkových hotelů a aparthotelů přináší umístění stojanů také možnost bezplatného získání našich map Prahy pro turisty (která je jinak hotelům prodávána za cenu 1-2 Kč za kus). Umístění stojanu se vyplatí všem hotelům, protože zároveň s novými letáky budeme i mapy přivážet nejméně jednou za dva týdny.
Pokud máte zájem o umístění našeho stojanu, kontaktujte nás, prosím, na info@iolivier.cz nebo 776 886 866
Mapy jsou v Praze hlavním zdrojem informací pro většinu zahraničních turistů, kteří do města přijíždějí
Počty zahraničních turistů ze všech koutů světa stoupají. Ze statistik vyplývá, že papírovou mapu používá 60% všech zahraničních turistů jako zdroj informací o Praze. Zájem o mapy je opravdu velký. Z výzkumů Prague City Tourism dále vyplývá, že 88% návštěvníků Prahy ze zahraničí si naplánovalo svojí cestu individuálně. Společnost OLiViER se zaměřuje při distribuci map také na tuto skupinu a rozšiřuje počet aparthotelů, které jsou v Praze novým trendem ubytování.
Zdroj: OLiViER
Bezplatná mapa pro turisty pomůže zvýšit rating na AirBnb.com
Hodnocení dřívějších hostů je jedním z nejdůležitějších kritérií, podle kterých si turisté vybírají své ubytování na AirBnb.com, Booking.com i na dalších rezervačních webech. V případě ubytování v soukromí si turisté občas stěžují na absenci drobných služeb, na které jsou zvyklí v hotelech. Jedním z takových detailů je například bezplatná mapa, která k dispozici prakticky ve všech hotelech. Majitelé apartmánů na tuto drobnou, ale důležitou službu často zapomínají. Řešením mohou být mapy firmy OLiViER, vydávané v hned v několika jazykových verzích. Pro speciální nabídku čtěte dál:

Chcete mít vynikající hodnocení na AirBnb.com nebo booking.com?

Společnost OLiViER přichází se speciální nabídkou pro majitele a provozovatele apartmánů v Praze.
Nabízíme Vám turistické mapy Prahy pro Vaše hosty za dotovanou cenu 1 nebo 2 Kč za kus. Tímto způsobem můžete dát Vašim hostům velmi potřebný a praktický dárek, za což se Vám jistě odvděčí ve svém hodnocení.
Formou předobjednávky je možné objednat jakékoli množství výtisků s garantovanou lhůtou dodání do 1.4.2018.
Mapy Prahy v několika jazycích:
- Ruská mapa „Praha na dlani. Jazyk: ruština. Kód PND. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Asijská mapa "Praha na dlani". Jazyky: čínština, korejština. Kód AMP. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Anglická mapa Awesome Prague Map. Jazyk: angličtina. Kód AWPM. Typ: skládací, formát А2. Počet kusů v balení: 50. Cena 2 Kč/kus + DPH.
- Multijazyková mapa Prague Block Map. Jazyk: angličtina. Kód PBM. Typ: trhací 30x55 см, s místem pro poznámky a recence. Počet kusů v balení: 100. Cena 1 Kč/kus + DPH.

Pro objednání map vyplňte formulář nebo pište na mapy@iolivier.cz a uveďte svůj telefon a adresu pro doručení map.

*Tato nabídka je určena pro majitele apartmánů a 3* hotelů v Praze. Společnost OLiViER vydává mapy centra Prahy v různých jazycích a distribuuje je zdarma pouze do 4 a 5 hvězdičkových hotelů a také ve vlastních stojanech na recepcích, podrobnosti na webových stránkách.
1 
© 2005-2018 OLiViER s.r.o.